Nieużytkowe poddasze to element wielu nowoczesnych mieszkań. Pozwala na przechowywanie niepotrzebnych w danym okresie rzeczy, a tym samy na tzw. odgracenie domu, co pozwala na ciągłe zachowanie pięknego, modnego i gustownego stylu minimalistycznego.

Chcąc podążać tą drogą, czyli ciągle skupiać się na wspomnianym minimalizmie, warto wziąć pod uwagę również same schody na strych, które powinny wpisywać się w ten styl. Najlepsze będą typowe drabiny strychowe, które nie zajmują tak wiele miejsca jak schody wewnętrzne. Właz drabiny jest również stworzony z zachowaniem należytej prostoty, a same stopnie też nie są udziwnione. W mieszkaniach, w których panuje minimalizm połączony z prawdziwym domowym i ciepłym nastrojem, warto zdecydować się na drewniane schody strychowe, które nadal posiadają prostą formę, a jednak lekko ocieplają wizerunek pomieszczenia. Naturalne drewno pięknie prezentuje się w każdej stylizacji wnętrza.

Co jeszcze warto wiedzieć o takim rozwiązaniu?

Drabiny strychowe to nie tylko sposób na zachowanie prostego, nowoczesnego wystroju domu, ale również na zaoszczędzenie powierzchni zarówno na niższym, jak i na wyższym poziomie domu. W ciągu dnia drabinka może być schowana, a sam właz nie zajmuje dużo powierzchni z podłogi poddasza.

Written by Kacper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *