Na obrzeżach dużych metropolii jak grzyby po deszczu wyrastają nie tylko domy jednorodzinne i osiedla o niskiej zabudowie, ale też piękne wille, imponujące pałacyki.

Odgrodzone wymyślnymi murkami z kamieni, płotami będącymi niemalże dziełami sztuki, czy idealnie przystrzyżonymi żywopłotami nie pozwalają nie zawiesić na nich oka choć na chwilę. W ich wnętrzach znaleźć można marmurowe podłogi, ekskluzywne meble robione na zamówienie, najmodniejsze w danym dodatki.

Wszystko wydaje się być dobrane do siebie w sposób wręcz idealny. Pięknie wykonane drewniane schody na strych dodają elegancji i tradycyjności, widać, że producent schodów drewnianych wykonał je na specjalne zamówienie. Wiele z takich willi podnajmowanych jest na eleganckie bankiety, podniosłe wydarzenia, przyjęcia weselne i noworoczne.

W pięknym i eleganckim wnętrzu goście mogą do woli zachwycać się dyskretnie wyeksponowanymi dziełami sztuki, podziwiać wysokie i przestrzenne pomieszczenia. Tapety czy detale umieszczone na ścianach  doskonale zgrywają się z pozostałymi elementami wystroju, żyrandolami, gładkimi lśniącymi posadzkami. Przygotowanie takich wnętrz często zajmuje projektantom wiele czasu i wymaga wielu poprawek, ponieważ wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Written by Kacper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *